دسته‌بندی نشده

تعمیرگاه گیربکس SEW – تعمیرات تخصصی گیربکس صنعتی SEW

تعمیرگاه گیربکس SEW - تعمیرات تخصصی گیربکس صنعتی SEW

تعمیرگاه گیربکس SEWتعمیرات تخصصی گیربکس صنعتی SEW که عنوانی برای خدمات تعمیرات گیربکس های حلزونی، جرثقیلی یا آویز، شافت مستقیم یا هلیکال شافت و گیربکس های کرانویل پینیون اس ای دبلیو از گروه رایا گیربکس می باشد. خدمتی برای کمک به صنعتگران عزیز کشورمان می باشد.

با توجه به اینکه محصولات برند SEW آلمان در ایران مشمول گارانتی و خدمات کمپانی سازنده نمی باشد و حتی بدلایلی همچون تحریم ها، کمپانی سازنده هیچگونه همکاری مستقیم و غیر مستقیمی با واردکنندگان این کالای صنعتی و ارائه دهندگان خدمات محصولات آن ندارد، طبیعتا در زمینه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی، مشکلاتی برای مصرف کنندگان این تجهیز ایجاد خواهد شد.

تعمیرات تخصصی گیربکس صنعتی SEW

رایاگیربکس با تکیه بر تجربه چند ساله خود در زمینه تامین و عرضه محصولات اس ای دبلیو و تعمیرات مدل های مختلف جعبه دنده های صنعتی، توانسته است نیاز تعمیرگاهی این کالا در ایران را به حد چشمگیری مرتفع سازد و البته بخش زیادی از این توانمندی مرتبط با تامین قطعات است که در این مورد حرف هایی برای گفتن داریم.

خدماتی همچون کوبل کردن، تعمیرات و تعویض دنده های داخلی گیربکس، تعمیرات الکتروموتور جعبه دنده های صنعتی و انجام کلیه امور مرتبط با این تجهیز توسط بخش فنی رایاگیربکس (تعمیرگاه گیربکس SEW) انجام می پذیرد.

مدل های گیربکس شافت مستقیم، حلزونی، جرثقیلی، کرانویل پینیون، قورباغه ای، سری W و سایر مدل ها جزو لیست خدمات دهی ما قرار دارند و برای استعلام حدودی هزینه تعمیرات گیربکس SEW می توانید از طریق شماره تماس های واتس اپ، با بخش فنی ارتباط بگیرید.

تامین قطعات و لوازم یدکی

وبسایت قیمت گیربکس SEW می تواند در زمینه معرفی کلیه محصولات و خدمات ما در حوزه تجهیزات صنعتی انتقال حرکت و قدرت و همچنین در زمینه لوازم یدکی گیربکس SEW اطلاعات مفیدی در اختیار شما خواننده گرامی قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.