دسته‌بندی نشده

فروش انواع گیر موتور های صنعتی برند SEW

فروش انواع گیر موتور های صنعتی برند SEW

فروش انواع گیر موتور های صنعتی برند SEW توسط گروه رایا گیربکس موضوعی است که در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

خوشحالیم که توانسته ایم در شرایط سخت فعلی (از نظر عدم فروش کالاهای صنعتی به ایران (تحریم ها)) قدمی در راه تسهیل تامین اینگونه نیاز های صنعتی مشتریان برداشته باشیم.

لازم است بدانید که کلیه تجهیزات صنعتی عرضه شده توسط رایا گیربکس اصالت و سلامت نسبی و متناسب با نیاز مصرف کننده داخلی را دارند و همچنین از نظر قیمتی نیز بازه بسیار مناسب تر و قابل تامل تری حتی نسبت به قیمت درب کارخانه سازنده دارند.

نکاتی در مورد فروش انواع گیر موتور های صنعتی برند SEW

کالا های قابل عرضه توسط ما قبل از ارسال و تحویل شدن به مشتریان، مرحله بررسی کمی و کیفی ما را رد خواهند کرد و همچنین مراحل کوبله شدن اصولی گیربکس ها نیز به شکل صحیح انجام خواهد شد.

انواع محصولات

انواع موتور گیربکس های آلمانی برند SEW، انواع گیربکس های حلزونی اس ای دبلیو، گیربکس های کرانویل پینیون SEW و گیربکس های آویز یا جرثقیلی اس ای دبلیو از محصولات اصلی ما می باشند. شاید بتوان گفت که یکی از اصلی ترین تامین کنندگان تجهیزات انتقال قدرت این برند آلمانی در ایران ما باشیم و انواع مدل های صنعتی و نیمه صنعتی 3 فاز این تجهیزات توسط رایا گیربکس قابل تامین می باشد.

نحوه ثبت سفارش و خرید گیر موتور های صنعتی برند SEW

با توجه به اینکه سیستم فروش ما بطور کامل نقد می باشد، لازم است عنوان کنیم که ثبت سفارش و تحویل کالا در رایا گیربکس تنها پس از صدور فاکتور و پرداخت مبلغ صورتحساب می باشد.

همچنین برای مشتریان شرکتی و ارگانی نیز امکان صدور فاکتور های رسمی وجود دارد و شرایط دقیق تر را می توانید پس از تماس تلفنی با فروشگاه رایا گیربکس بدست آورید.

همچنین برای ثبت سفارش اقلامی که موقتا در انبار ما نیست ولی امکان تامین کالا وجود دارد نیز می توانید کد و مدل مورد نظر را به ما اعلام کنید تا زمان دقیق امکان تحویل سفارش به شما عزیزان اعلام گردد.

همچنین جهت اطلاعات بیشتر در مورد گذشته و تاریخچه کمپانی اس ای دبلیو می توانید به وبسایت ویکی پدیا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.